UBIQUITI PoE adapter POE-24-24W-G-WH, 24VDC, 24W, Gbit
Εξαντλημένο
-surge protection
-clamping protection
-maximum surge discharge
-peak pulse current
-AC cable with earth ground
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Output Voltage: 24VDC @ 1.0A
LAN Activity Indicator: No
Gigabit LAN Port: Yes
Remote Reset Capability: Yes
Reset Button: Yes
Rated Voltage: 100-240VAC @ 50/60Hz
Input Current: 750mA @ 90VAC
Inrush Current: <100A Peak @ 25°C
Efficiency: 86.2+%
Output Ripple: 200mV p-p
Switching Frequency: 65 kHz
Line Regulation: ? 3%
Load Regulation: ? 5%
2-Pair Powering: Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Operating Temperature: 0 to 40°C (32 to 104°F)
Storage Temperature: -30 to 70°C (-22 to 158°F)
Operating Humidity: 5 to 90% Noncondensing
AC Connector: IEC-320 C6
Data IN / POE: RJ45 Shielded Socket
Surge Protection: Difference and Common Mode
Clamping Protection: 11V Data, 60V Power
Max. Surge Discharge: 1500A (8/20 μs) Power
Peak Pulse Current: 36A (10/1000 μs) Data
Shunt Capacitance: <5 pF data
Response Time: <1 ns
Dimensions: 96 x 62 x 35 mm