STRONG router 4G+ROUTER1200, 4G LTE 300Mbps, WiFi 1200Mbps, LAN 1000Mbps
Εξαντλημένο
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-έως 300 Mbps ταχύτητα 4G LTE
-έως 1200 Mbps ταχύτητα WiFi
-4x θύρες δικτύου
-2x αποσπώμενες κεραίες
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-LTE Category: Cat 6
-Standards: IEEE 802.11 b/g/n (2.4 GHz), IEEE 802.11 ac (5 GHz)
-Signal Rate: 300 Mbit/s at 2.4 GHz + 867 Mbit/s @5GHz
-Transmit Power: CE: <20 dBm @ 2.4 GHz, CE: <23 dBm @ 5 GHz
-WiFi Functions: Enable/Disable Wireless Radio, WMM, Wireless Statistics
-Security: OPEN, WPA-PSK (TKIP), WPA-PSK (AES), WPA2-PSK (TKIP), WPA2-PSK (AES)
-WiFi SSID: 4 concurrent
-WiFi MAC Filter: Yes
-Antenna: 2 Internal WiFi Antennas, 2 Detachable External 4G+ LTE Antennas
-Ethernet Ports: 4x 10/100/ 1000 Mbits LAN port (Auto MDI/MDIX)
-Buttons: WPS, Reset, WiFi On/Off, Power On/Off
-LEDs: Power, Internet, WiFi, Connect & Secure (WPS), Mobile Network Signal Level
-Power: External power supply, 12 V / 2 A DC
-Standards: IEEE 802.11ac/n/g/b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u
-Internet Protocol: IPv4/IPv6 Dual stack
-Operation Modes: 3G/4G Router, Wireless Router
-DHCP: Server, Client
-Port Forwarding: Yes
-SIP ALG: Yes
-SMS: No
-Dynamic DNS: Dyndns, No-ip
-System requirements: Windows 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X, Linux, Internet Browser
-Operating Temperature: 0 °C ~ +40 °C
-Operating humidity: 95% non-condensing
-Dimensions: 180 x 132 x 48mm