KINGFAST μνήμη DDR3 UDIMM KF1600DDAD3-8GB, 8GB, 1600MHz, CL11
Εξαντλημένο
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Χωρητικότητα: 8GB
Τεχνολογία: DIMM DDR3
Voltage: 1.5V
Form Factor: 240Pin UDIMM non-ECC
Bandwidth: PC3-12800
Ταχύτητα: 1600MHz