YES ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΜΟΛΥΒΔΟΥ 12V 7.2Ah/20HR (151X65X95) MK12-7.2F2 ΑΚΡΟΔΕΚΤΗΣ T2/F2 6,35mm
Εξαντλημένο
  Μοιραστείτε το
Κωδικός Προϊόντος: 103842 Κατηγορία:
Προβολή πληροφοριών προϊόντος
Μπαταρία μολύβδου 12V 7.2Αh της YES POWER με φαρδύ πόλο.Συμβατό με UPS (UPS). Πλήρως στεγανή και δεν απαιτεί συντήρηση. Εξαιρετική επιλογή για χρήση σε αναμεταδότες, ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, ιατρικά μηχανήματα, συστήματα φωτισμού, τηλεπικοινωνίες, συναγερμούς, παιδικά παιχνίδια και πολλά άλλα.
MK12-7.2F2: 400 κύκλοι στο 50% χωρητικότητας στους 25 Βαθμοί Κελσίου.
Διάσταση Χ: 151mm
Διάσταση Υ: 65mm
Διάσταση Z: 95mm