POWERTECH UPS On Line PT-1142, 10KVA/10KW, 2U
Εξαντλημένο
Προστατεύστε τον υπολογιστή και τις εργασίες σας.
-τεχνολογία DSP, εγγυάται υψηλή αξιοπιστία
-συντελεστής ισχύος εξόδου 1
-λειτουργία μετατροπής συχνότητας 50Hz/60Hz
-λειτουργία ECO mode για εξοικονόμηση ενέργειας
-λειτουργία απενεργοποίησης έκτακτης ανάγκης (EPO)
-συμβατό με γεννήτρια
-true double-conversion
-ευρύ εύρος τάσης εισόδου (110-300 VAC)
-active input power factor correction 0.99
-SNMP/USB/RS-232 communications
-adjustable battery numbers
Σημείωση:
Οι μπαταρίες δεν συμπεριλαμβάνονται στην συσκευασία.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Φάση: 1 phase in / 1 phase out
Χωρητικότητα: 10000VA/ 10000W
Είσοδος
Τάση εισόδου: 208/220/230/240VAC
Εύρος τάσης: 110~300VAC +/- 3 % at 50% load, 176~300VAC +/- 3 % at 100% load
Εύρος συχνότητας: 46~54 Hz @ 50Hz / 56~64 Hz @ 60Hz
Power factor: >/= 0.99 @ full load
THD είσοδος: <4% @100% Load, <6% @50% Load
Έξοδος
Ακρίβεια εξόδου: ±1%
Συχνότητα εξόδου:
-Synchronized range: 46~54 Hz @ 50 Hz / 56~64 Hz @ 60 Hz
-Batt. Mode: 50 Hz +/- 0.1 Hz or 60 Hz +/- 0.1 Hz
Current crest ratio: 3:1 (max.)
Harmonic distortion: </=1% THD (Linear Load), </= 4 % THD (Non-linear Load)
Transfer time: AC Mode to Batt. Mode: Zero, Inverter to Bypass: Zero
Waveform (Batt. Mode): Pure Sinewave
Υπερφόρτωση:
-Λειτουργία AC: 100%~110%: 10min, 110%~130%: 1min, >130%: 1sec
-Λειτουργία μπαταρίας: 100%~110%: 30sec, 110%~130%: 10sec, >130%: 1sec
Απόδοση
Λειτουργία AC: 94%
Λειτουργία ECO: 98,5%
Λειτουργία μπαταρίας: 92%
Μπαταρία
Τύπος μπαταρίας: 12V/9AH
Αριθμός: 16
Typical recharge time: 9 hours recover to 90% capacity
Charging current (max.): 1.0 A
Charging voltage: 218.4 VDC +/- 1%
Φυσικά χαρακτηριστικά
Διαστάσεις: 610x438x88mm [2U]
Βάρος: 20kg
Περιβάλλον
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0~40°C
Υγρασία: 20%~90% (μη υγροποιήσιμη)